Na urodę – mleko klaczy!

Każda kobieta chce być atrakcyjna tak długo, jak tylko się da. Panie po prostu chcą się podobać. Piękno to synonim kobiecości. Nie dziwi więc, że coraz częściej kobiety pojawiają się na siłowni, w salonach kosmetycznych czy gabinetach medycyny estetycznej. Istnieją jednak mniej inwazyjne metody dbania o urodę i przedłużania młodości. Bazą mogą być tutaj kosmetyki naturalne, czy to pochodzenia roślinnego, czy też zwierzęcego. Przykładem tych drugich mogą być środki Colostrum Bovinum i Colostrum Genactiv – suplementy diety i kosmetyki, które przedłużają żywotność komórek, wpływają na kondycję skóry, włosów i paznokci. Słowem ­– przedłużają młodość. Dlaczego działanie Colostrum jest skuteczne?

Produkty te powstają na bazie mleka klaczy – pobiera się je w okresie karmienia, dzięki czemu stężenie substancji o dobroczynnym działaniu jest najwyższe. Odpowiedni proces pozyskiwania mleka i zachowywania jego właściwości pozwala produktom Colostrum na dobroczynne, skuteczne działanie. Mleko karmiących klaczy posiada niezbędne czynniki, które stymulują zdrowy rozwój źrebięcia. Podnoszą też jego odporność, pozwalając mu unikać chorób. Zachowane w produktach Colostrum czynniki okazują się również skuteczne w przypadku ich stosowania przez ludzi. To produkty bezpieczne, ponieważ pochodzą z naturalnych substancji.

Aby właściwie stosować jakiekolwiek suplementy czy kosmetyki, niezbędna jest odpowiednia wiedza. Wejdź na http://genactiv.eu/, a dowiesz się więcej na temat produktów na bazie mleka klaczy.