Czym jest colostrum?

Colostrum bydlęce (czyli inaczej młodziwo), to substancja, która jest wytwarzana przez organizm matki kilka dób po porodzie, i ma za zadanie zapewnić wszystkie najważniejsze składniki odżywcze dla nowonarodzonego potomka. Nowoczesne technologie sprawiły, że możemy wykorzystywać dobroczynne właściwości młodziwa w różnych suplementach czy substancjach.

Siara liofilizowana w suplementach dla każdego

Colostrum ma tyle cennych składników odżywczych, enzymów, substancji oraz mikroelementów, że działa kompleksowo na wszystkie układy w naszym ciele. Poprawia działanie układu pokarmowego, dzięki czemu dużo łatwiej przyswajamy inne pokarmy. Usprawnia działanie mózgu i przeciwdziała starzeniu się, dlatego z powodzeniem może być stosowane przez osoby w podeszłym wieku. Więcej informacji o działaniu colostrum można znaleźć na stronie https://genactiv.eu/strona/czym-jest-colostrum

Nowa skóra po kosmetykach z młodziwa

Dobroczynne właściwości młodziwa sprawiają, że najwięcej zmian widać po stosowaniu kosmetyków na skórę. Szerokie spektrum działania pozwala na to, by dawał sobie radę z różnymi postaciami trądziku, czy też innymi niedoskonałościami. Pomaga w zmniejszaniu zaczerwienia skóry, redukuje widoczność porów. Sprawia, że nasza skóra wygląda młodo i promiennie. Inne kosmetyki skuteczniej się wchłaniają. Dzięki swojemu działaniu colostrum sprawia, że możemy się czuć modo i wyglądać młodo. Regularne stosowanie suplementów z tym specyfikiem przyniesie wiele korzyści dla naszego ciała.